Прободен трион акум. Li-ion quick 80mm 20V 2Ah 1h в куфар RDP-SJS20 Set | RAIDER
RAIDER
030210
Повече информация
Акумулаторните инструменти Raider Pro R20 имат висока производителност, подобрена функционалност и тригодишна гаранция. Разполагат с изключително голяма мобилност, и затова намират приложение в редица дейности.Това което свързва машините от серията Raider Pro R20 в единно обособено семейство е, че всички те са пригодени да работят с еднотипни, една или повече, литиево-йонни акумулаторни батерии с изходящо напрежение 20V.Моделът RDP-SJS20 Set се характеризира с:
  • Възможност за рязане на дърво с дебелина до 80mm
  • Възможност за рязане на алуминий с дебелина до 12mm
  • Възможност за рязане на стомана с дебелина до 5mm