Хидрофор 1200W 1" max 64 л./мин. 3bar RD-WP1200J | RAIDER Преглед отблизо
RAIDER
за продукта:
Мощност: 1200 W
Диаметър на конектора: 1"
Налягане: 3 bar
Максимална височина на изпомпване: 48 m
Максимална дълбочина на иозпомпване: 7 m
Максимален дебит: 64 l/min
Тегло: 11,79 kg
Повече детайли
071104
Техническо описание
ВидХидрофор
Дебит64 л./мин.
Мощност1.2 kW